Slider

تروپیکال هاروست نام برند جدید کمپوت آناناس تولید شده توسط شرکت کوئیبوری فوروت کنینگ لیمیتد  تایلند می باشد.محتوی آناناس درون قوطی ها بصورت حلقه ای در آب شربت غلیظ آناناس قرار دارد.همچنین وزن های آن ۲۲۷ گرم،۵۶۵ گرم،۸۵۰ گرم و ۳ کیلویی بوده و سه سال زمان مصرف دارد.

 

 

سس سویا sempio 

برند شماره ۱ سس سویا بیش از ۷۰ سال در کره جنوبی

sempio  بیش از ۶۱ درصد بازار کره را به خود اختصاص داده. برای کیفیت محصول حدود ۵ درصد از فروش سالانه آن به عنوان تحقیق در کیفیت صرف میشود که حاصل آن سس سویا با کیفیت عالی می باشد. سس سویا sempio یک محصول با کیفیت جهانی با استانداردهای مختلف بین المللی شامل HACCP،  SQF و ISO   و همچنین گواهی حلال جهت مصرف در کشورهای مسلمان می باشد.

 

                                          

                                

سس سویا 500 میلی لیتری سمپیو

                                                             

سس سویا 930 میلی لیتری سمپیو

           

 

پودر فوری کروگر ایمپرس شکلاتی،محصولی با کیفیت ساخته شده در کارخانه کروگر آلمان می باشد.پودر آماده شکلاتی قابلیت حل شدن در شیر سرد را دارا بوده و به سرعت حل میشود.این محصول در بسته های ۴۰۰ و ۸۰۰ گرمی عرضه می گردد.

پودر ژلاتین آموتیا پس از ۲ سال بررسی و تحقیق بازار  برای اولین بار در ایران، جهت مصارف خانگی از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه وارداتی با تاییدیه های وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو و با مجوز شماره ۱۰۰۱/ظ/۱۶ تولید و عرضه می گردد.

پودر فوری کروگر ایمپرس شکلاتی،محصولی با کیفیت ساخته شده در کارخانه کروگر آلمان می باشد.پودر آماده شکلاتی قابلیت حل شدن در شیر سرد را دارا بوده و به سرعت حل میشود.این محصول در بسته های ۴۰۰ و ۸۰۰ گرمی عرضه می گردد.

 

                                   

دریبلر
توئیتر